Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Tomaszowie Lubelskim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatków z Norwegii
Miałeś przyjemność wykonywać pracę jakiś czas za granicą, bezsprzecznie prawnie, w jakim miejscu byłeś zobligowany do płacenia podatków? W takim razie możesz bez jakichkolwiek konsekwencji odzyskać część tych pieniędzy, albowiem zgodnie z zasadami panującymi w wielu państwach należy nam się zwrot podatku zza granicy. Podatki wolno odzyskać osobiście, wypełniając właściwe pisma oraz oddając je w ręce rzeczowych biur, jednakowoż jest to niesłychanie trudna kwestia, w szczególności z uwagi na język, a jakikolwiek błąd ma okazję zaważyć na pozytywnej lub ewentualnie pejoratywnej decyzji w stosunku do stworzonego przez nas podania.
Jeśli intryguje Państwa zwrot podatku z Norwegii, koniecznie musicie zapoznać się z najistotniejszymi zasadami dotyczącymi tego procederu.

• o zwrot podatku może ubiegać się każdy, kto wykonywał pracę w Norwegii legalnie, w związku z czym kierownik odprowadzał za niego zaliczki na podatek
• rozliczenie z norweskim urzędem skarbowym nie należy do zobowiązań, jakkolwiek jest wartościowe – w przeciwnym wypadku urząd ma prawo zrobić to samodzielnie, cyklicznie naliczając dopłaty
• rozliczanie się z norweskim urzędem skarbowym pozwala na wykorzystywanie z wielu ulg
• deklaracja skarbowa ma być składana regularnie, a korekty można wykonywać do roku wstecz
• termin składania poświadczeń upływa 30 kwietnia
• decyzja wydawana jest od czerwca do października
• dokument potrzebny do rozliczenia to norweska karta podatkowa

W wypadku braku orientacji w tej dyscyplinie, niepewności czy też po prostu chęci skorzystania z pomocy, należałoby udać się do doświadczonej firmy zajmującej się zwrotem podatków.