Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Tarnowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Gdzie wyszukiwać wiadomości o zwrocie podatku zza granicy?
Praca poza granicami Polski to rozstrzygnięcie, które wybiera coraz większa ilość ludzi, również młodych jak i starszych, którzy nie widzą w stworzonym przez nas kraju miejsca dla siebie bądź prospektów na poprawniejsze życie. Jeżeli Tobie też zdarzył się w życiu epizod pracy za granicą, na przykład w Norwegii czy Niemczech, powinieneś wiedzieć, że zapracowane tam przez Ciebie pieniądze to nie wszystko. Część z tych kwot masz prawo jeszcze w niezmiernie prosty sposób odzyskać.
Należy Ci się bowiem zwrot podatku z Holandii – zapytanie brzmi niemniej jednak, w jaki sposób go odebrać? Jak w każdym pokrewnym wypadku, również tutaj najważniejsze są należyte dokumenty oraz zmieszczenie się we wyznaczonym przez urząd danego kraju okresie. Dla stereotypowego człowieka podatki to niezwykle zagmatwany temat, którego się unika i którym z reguły absorbują się szczególne firmy. W wypadku zwrotu podatku również tak jest – jeżeli pragniesz dowiedzieć się o tym jak najwięcej, wystarczy jedynie, że poszukasz wiadomości w sieci. Dokonując rozeznania wpisując w wyszukiwarkę dobre słowa główne przed oczami pojawi się ogrom firm, jakie oferują usługi pomocy w zakresie zwrotu podatków.
Na ich witrynach internetowych odnajdują się wyczerpujące informacje. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości lub ewentualnie pytań wolno skontaktować się z przedstawicielem, który wyjaśni wszystko. Kluczowy jest jednak dobór dobrej firmy – sprawdźmy opinie oraz popytajmy znajomych, żeby wybrać tą najbardziej bezpieczną opcję.
Złożenie wniosku jest stosunkowo łatwe, powinno się jednakże opisać jak najwięcej danych dotyczących czasu zatrudnienia poza granicami kraju a ponadto kwot opłaconych tam podatków. Dobrze jest dołączyć do tego typu wniosku posiadane dokumenty, które potwierdzą te okoliczności. Jeśli jednak ich uzyskanie stanowi duży kłopot, trzeba wówczas jak najdokładniej podać wymagane informacje. Patrząc na sumy kwot, które można dostać składając tego typu wniosek na pewno jest to dosyć korzystne. Zdarza się bowiem że zwrot sięga nawet tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Dużo niezbędnych informacji dotyczących spraw zwrotu podatku z zagranicy a także tego, jak się należy do tego zabrać, można dzisiaj znaleźć w pierwszej kolejności w Internecie.