Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Suwałkach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Mieszkasz w Suwałkach a pracowałeś za granicą? Ten poradnik jest dla Ciebie.
Zatrudnienie i podatki to czynniki, które są wzajemnie bardzo ściśle powiązane. Każdy kto pracuje, musi płacić podatki, najczęściej co miesiąc. Obecnie też znacznie więcej osób decyduje się na to, żeby podjąć pracę w innym państwie, ze względu w pierwszej kolejności na o wiele większe możliwości zarobku.
Jednak nawet w takim przypadku zobowiązani są do rozliczania się z podatku w swoim kraju. W związku z tym, a także z powodu odmienności przepisów w różnych krajach, można zwrócić się o to, aby uzyskać zwrot podatku w innych państwach. Zazwyczaj bowiem okazuje się, iż podatki, jakie zostały pobrane podczas opłacania miesięcznych składek z racji pracy, w innych państwach były o wiele wyższe niż to wynika na przykład właśnie z rozliczenia podatku. W związku z tym można starać się o zwrot podatku z zagranicy, co często stanowi niezwykle wysokie kwoty.
Aby starać się o możliwość uzyskania nadpłaconych sum podatku, należy złożyć właściwy wniosek. Powinien on zawierać dokładne informacje odnośnie tego, jakie były kwoty pobranych podatków, jak również tego, kiedy i w jakim czasie osoba składająca wniosek pracowała. Dobrze jest, jeśli do wniosku będą załączone dokumenty, potwierdzające fakt pracy jak również kwoty pobranych podatków. Jednakże nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można przedłożyć wniosek, starając się jak najbardziej dokładnie opisać informacje dotyczące miejsca pracy i okresu pracy.
W Twoim województwie:
Zwrot podatku z Niemiec Białystok
Zwrot podatku z Holandii, Norwegii Augustów