Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Środzie Wielkopolskiej
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to bogaty kraj, z niedużym wskaźnikiem bezrobocia oraz świetnymi zarobkami. Wszystko to powoduje, że spora ilość osób z naszego kraju pracuje w Stavanger albo innych miastach oraz wsiach na terenie Norwegii. Jednak Norwegia ma kilka wad – np. norweskie podatki są piekielnie wysokie. Wszystko to sprawia, że pensja niestety nie jest tak wysoka jak być niejako powinna.
Naturalnie Norwegia to sprawiedliwy kraj, zatem można powiedzieć, iż i tak opłaca się płacić tam podatki, ale wszyscy wiemy jak to jest. Jeżeli jest okazja, to zapewne jasne, że pragniemy płacić jak najmniej urzędowi skarbowemu w Norwegii. A kiedy już zapłacimy, najzwyczajniej chcemy dostać zwrot… No właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu jeden z takich tematów, który wzbudza niemałe zainteresowanie.
Na nasze szczęście raczej nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku było czymś skomplikowanym. Zasadniczo wystarczy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, a później zgłosić się do którejś firmy, która w akurat naszym mieście zajmuje się tego typu usługami. Tego typu firmy wiedzą co zrobić, aby wszystko było w porządku. Naprawdę nie wydaje się, aby ignorowanie ofert tych firm, które proponują zwrot podatku z Norwegii miało chociaż trochę sensu.