Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Sochaczewie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatków z Niemiec w Sochaczewie
Praca w Niemczech zachęca nadzwyczaj wielu Polaków – powodem są nie wyłącznie wyższe płace, lecz również niewielka odległość od Polski, dzięki czemu nie ma kłopotu, aby pojawiać się co jakiś czas w rodzinnym domu. Nie każdy niemniej jednak decyduje się na pozostanie w Niemczech na stałe – duża grupa wraca, próbując zacząć życie w Polsce od początku. Jeśli jesteś jedną z takich figur musisz wiedzieć, że zapracowane pieniądze to nie wszystko – jeżeli opłacane były podatki, to masz prawo część tych dewiz odzyskać.
Oto najważniejsze zasady traktujące procederu, jakim jest zwrot podatku z Niemiec:

•    zwrot przysługuje każdemu, kto podjął ustawową pracę w Niemczech i w związku z tym odprowadzał należności dla państwa w postaci podatków
•    o zwrot wolno ubiegać się nawet do 4 lat do tyłu
•    termin złożenia niezbędnych pism przemija ostatniego dnia kwietnia
•    decyzja drukowana jest w ciągu 3-6 miesięcy od złożenia poświadczeń
•    do rozliczenia się żądana jest niemiecka karta podatkowa

Rozliczenie ma prawo być dokonywane samodzielnie lub przy pomocy specjalistycznych przedsiębiorstw. Jeżeli nie zna się nadzwyczaj porządnie języka urzędowego, odpowiedniej jest skorzystać z pomocy speców, jacy oferują kontrahentowi o wiele pokaźniejszą szansę na zwrot podatków.