Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Skarżysku Kamiennej
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy chciałby mieć pracę, dzięki której może dobrze zarabiać. Dlatego dzisiaj na pewno nie dziwi fakt, iż coraz więcej osób stwierdza, iż takie właśnie możliwości daje zatrudnienie poza granicami kraju.
W dzisiejszych czasach jest to łatwiejsze, ze względu na fakt, że Polska jest członkiem UE. Jednakże z zatrudnieniem niezwykle mocno powiązana jest sprawa płacenia wymaganych składek jak również podatków. Są one zazwyczaj odprowadzane w państwie, gdzie ktoś jest zatrudniona. Mimo to, każdy jest zobowiązany do tego, aby rozliczyć się z podatku w swoim państwie.
Doprowadza to do sytuacji, kiedy po złożeniu rozliczenia okazuje się, że należne podatki są o wiele niższe od tych które były opłacone. Wówczas można składać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. W opinii dużej liczby osób jest o co walczyć, bowiem kwoty zwrotu mogą wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrócenie podatku musi zawierać jak najwięcej danych, które umożliwią sprawdzenie faktu, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy jak również to, ile podatku w danym okresie zostało opłacone. Jeżeli ktoś posiada odpowiednie, potwierdzające ten fakt dokumenty, na pewno powinny one być załączone do takiego wniosku. Zapewne w dużym stopniu o wiele skróci to okres niezbędny do jego rozpatrzenia.