Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Redzie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy z pewnością szuka możliwości pracy, aby przede wszystkim jak najwięcej zarobić. Dlatego więc nie powinien zadziwiać fakt, iż coraz więcej osób obecnie decyduje się na pracę poza granicami kraju.
Jednakże fakt zatrudnienia pociąga za sobą konieczność płacenia podatków. W tego typu sytuacji podczas pracy są one opłacane w państwie, gdzie ktoś pracuje. Jednakże obowiązek rozliczenia rocznego podatku wciąż pozostaje w kraju. Doprowadza to często do sytuacji w których stawki opłaconych podatków w innym państwie okazują się zawyżone. Wtedy można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu przede wszystkim trzeba złożyć właściwy wniosek. Jeżeli ktoś ma dokumenty z których wynika w jakim okresie oraz w jakiej kwocie były zapłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeśli jednak ich nie ma, a uzyskanie ich stanowi problem, wówczas powinno się dokładnie opisać, w jakim okresie ktoś był zatrudniony jak również przedstawić jak najwięcej informacji takich jak adres miejsca zatrudnienia, co umożliwi sprawdzenie niezbędnych informacji. Na pewno jednak złożenie takiego wniosku jest niezwykle opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może sięgać bowiem nawet sumy kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi to, iż z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na złożenie takiego wniosku.