Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Przeworsku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto jest zatrudniony, zobowiązany jest odprowadzać podatki. Jednakże bywa iż sposób ich płacenia wynika z faktu gdzie się pracuje. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi podejmuje pracę poza granicami kraju, co jest możliwe dzięki uczestnictwu Polski w Unii. W tego typu sytuacji trzeba się rozliczyć z podatku w Polsce.
Jednak w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza należy się zwrot podatku z zagranicy. Jest to efektem różnych przepisów przyjętych w różnych państwach. Jednakże sporo osób nie wie, jak się do tego zabrać oraz jakie mają opcje w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, żeby można było ubiegać się o zwrócenie nadpłaconych składek, konieczne jest posiadanie dokumentów, potwierdzających zatrudnienie oraz fakt płacenia podatków. Uzyskanie tych dokumentów nie powinno być bardzo wielkim kłopotem, zazwyczaj ktoś, kto pracował poza granicami Polski powinien je posiadać.
Tak samo jak w naszym kraju, pracodawcy zobowiązani są do przekazywania każdego miesiąca dokumentów, na których widnieją stawki zapłaconych składek a także podatku. Ale także w sytuacji jeśli ktoś nie ma takiego dokumentów, ich otrzymanie nie stanowi raczej zbyt dużego kłopotu. Wniosek o zwrot podatku można składać także bez dokumentów, wtedy jednak trzeba podać jak najwięcej szczegółowych informacji, dotyczących czasu jak również miejsca zatrudnienia.
W naszym województwie zapraszamy jeszcze do:
Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec Przemyśl
Zwrot podatku z Holandii, Niemiec w Krośnie