Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Ostrowie Wielkopolskim
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z małym bezrobociem oraz świetnymi zarobkami. To powoduje, że całkiem spora ilość Polaków pracuje w Trondheim albo innych miastach oraz wsiach zlokalizowanych w Norwegii. Jednakowoż Norwegia ma kilka wad – między innymi podatki w Norwegii są piekielnie wysokie. Wszystko to powoduje, że pensja nie jest tak wysoka jak być bądź co bądź powinna.
Naturalnie Norwegia jest sprawiedliwym miejscem, a więc można zaryzykować takie twierdzenie, iż tak czy siak bardzo się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadomo jak to w życiu bywa. Jeżeli zdarzy się okazja, to chyba jasne, że pragniemy płacić jak najmniej urzędowi skarbowemu w Norwegii. A kiedy już zapłacimy, najzwyczajniej w świecie chcielibyśmy dostać jakiś zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to przecież jeden z tych tematów, który wzbudza całkiem sporą uwagę.
Na nasze szczęście nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku należało do trudnych. Zasadniczo wystarczy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, a potem zgłosić się do jakiejś firmy, która w akurat naszym mieście zajmuje się tego typu usługami. Takie firmy świetnie się orientują co zrobić, aby wszystko było OK. Nie wydaje się, aby ignorowanie ofert firm, które proponują zwrot podatku z Norwegii miało jakikolwiek sens.