Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Lesznie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zapraszamy do Leszna po zwrot podatku z Norwegii i nie tylko.
Norwegia to zamożny kraj, z niedużym bezrobociem oraz bardzo dobrymi zarobkami. To powoduje, że całkiem spora ilość Polaków pracuje w Oslo albo innych miastach oraz miasteczkach na terenie Norwegii. Jednakowoż Norwegia nie jest bez wad – na przykład podatki w Norwegii są bardzo wysokie. To powoduje, że pensja na nieszczęście nie jest aż tak wysoka jak być niejako powinna.
Oczywiście Norwegia to sprawiedliwy kraj, a więc można powiedzieć, iż i tak bardzo się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadoma sprawa jak to jest. Jeśli zdarzy się okazja, to oczywista sprawa, że chcielibyśmy płacić możliwie jak najmniej norweskiemu fiskusowi. A kiedy już zapłacimy, najzwyczajniej w świecie chcielibyśmy dostać zwrot… No właśnie – zwrot podatku z Norwegii to przecież taki temat, który wzbudza całkiem sporą uwagę.
Na nasze szczęście nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku było czymś skomplikowanym. Generalnie wystarczy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, a później zgłosić się do którejś firmy, która w naszym mieście zajmuje się usługami tego typu. Tego typu firmy świetnie się orientują co zrobić, aby wszystko było w porządku. Naprawdę nie wydaje się, aby ignorowanie ofert tych firm, które proponują zwrot podatku z Norwegii miało sens.