Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Łańcucie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto jest zatrudniony, musi odprowadzać podatki. Jednak bywa iż sposób ich płacenia wynika z faktu gdzie się jest zatrudnionym. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób podejmuje zatrudnienie poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki uczestnictwu naszego kraju w Unii. W takiej sytuacji trzeba się rozliczyć z podatku w Polsce.
Jednakże w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza należy się zwrot podatku z zagranicy. Jest to wynikiem różnych przepisów przyjętych w różnych państwach. Jednak sporo osób nie wie, jak się do tego zabrać jak również jakie mają możliwości w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, aby możliwe było ubiegać się o zwrócenie nadpłaconych podatków, niezbędne jest posiadanie dokumentacji, potwierdzających zatrudnienie jak również fakt płacenia podatków. Uzyskanie takich dokumentów nie powinno być zbyt wielkim problemem, zazwyczaj ktoś, kto był zatrudniony poza granicami kraju powinien je posiadać.
Tak samo jak w naszym kraju, pracodawcy mają obowiązek do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których przedstawione są kwoty opłaconych składek jak również podatku. Lecz także w sytuacji gdy ktoś nie ma takiego dokumentów, ich otrzymanie nie stanowi raczej zbyt dużego problemu. Wniosek o zwrot podatku można przedkładać także bez dokumentów, wtedy jednakże trzeba podać jak najwięcej szczegółowych informacji, tyczących się czasu jak również miejsca zatrudnienia.