Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Koszalinie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Z pewnością Holandia jest takim krajem, w którym to pracuje obecnie dużo Polaków. A w szczególności praca sezonowa we właśnie tym kraju jest wielce powszechna. Nierzadko wyjeżdżamy do Holandii, lecz najzwyczajniej w świecie nie znamy lokalnych realiów. Nie mamy zielonego pojęcia czym cechuje się system podatkowy, etc. Należy na pewno napisać, iż holenderskie podatki nie są niskie, ale na całe szczęście dostanie zwrotu podatku ogólnie nie stanowi większego kłopotu.
Co należy robić, aby móc uzyskać zwrot podatku z Holandii? Oczywiście główny warunek jest taki, iż wymagane jest to, aby w ciągu ostatnich lat pracować w Holandii, legalnie. Jednak w sumie spełnienie tych warunków nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Polscy pracownicy mogą podjąć zatrudnienie w Holandii – w całkowicie legalny sposób, bez większych problemów. Do tego potrzebne są oczywiście wszystkie dokumenty, które potwierdzają, iż pracowaliśmy w holenderskiej firmie. Potem wystarczy skontaktować się z taką firmą, która trudni się pomocą jeśli wchodzi w rachubę podatek. Oczywiście naprawdę nie musimy płacić firmie PRZED wykonaniem zamówienia a PO. Zatem nie ma ryzyka.