Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kędzierzynie Koźlu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto pracuje, zobowiązany jest odprowadzać podatki. Jednakże bywa iż sposób ich opłacania wynika z faktu gdzie się pracuje. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi podejmuje pracę poza granicami kraju, co jest możliwe dzięki obecności naszego kraju w UE. W tego typu sytuacji należy się rozliczyć z podatku w Polsce.
Jednakże w większości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to wynikiem różnych przepisów przyjętych w różnych państwach. Jednakże wiele osób nie ma pojęcia, jak się do tego zabrać oraz jakie mają możliwości w tym zakresie. W pierwszej kolejności do tego, żeby możliwe było zwracać się o zwrot nadpłaconych składek, konieczne jest przedstawienie dokumentacji, potwierdzających zatrudnienie oraz fakt zapłacenia podatków. Uzyskanie takich dokumentów nie powinno być zbyt wielkim problemem, w większości ktoś, kto był zatrudniony poza granicami Polski powinien je mieć.
Podobnie jak w Polsce, pracodawcy mają obowiązek do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których widnieją stawki zapłaconych składek a także podatku. Ale także w sytuacji gdy ktoś nie posiada takiego dokumentów, ich uzyskanie nie stanowi zazwyczaj zbyt dużego kłopotu. Wniosek o zwrot podatku można składać również bez dokumentów, wówczas jednak trzeba podać jak najwięcej szczegółowych danych, dotyczących czasu czy miejsca pracy.