Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kartuzach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami Polski, podatki oraz różnorodne składki odprowadzane są tam, gdzie się pracuje. W zasadzie jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku konieczność złożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w Polsce.
W związku z faktem, iż przepisy tyczące się na przykład wysokości podatku jak również możliwości skorzystania z bardzo różnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym. W przypadku zatrudnienia za granicą zazwyczaj powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia i  wynika z niego, że są różnice między podatkiem należnym a opłaconym.
Taki wniosek powinien zawierać przede wszystkim jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy dana osoba pracowała za granicą, jaki był adres zakładu zatrudnienia albo też kwoty, w jakich został obliczony jak również opłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten fakt, jest to na pewno niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ w znacznej mierze zmniejsza czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim danych i nie ma potrzeby szukania ich w odmiennych miejscach. Sumy zwrotów mogą być bardzo różne, najczęściej jednakże jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.