Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Jeleniej Górze
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jak odebrać podatek za pracę za granicą?
Każdy pracujący za granicą był zobowiązany żeby opłacać podatki, jednak ich odebranie nie jest dla typowego człowieka taką prostą kwestią, jak może się wydawać. W związku z tym znacznie poprawniej jest przekazać to zadanie fachowcom, którzy zajmują się zwrotami podatków od bardzo wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu państw. Zwrot podatku z Niemiec to najczęściej w istocie niemałe pieniądze – przeciętnie dosięgają one nawet 2500 złotych, a więc jest to znaczny, pojedynczy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby zaprzepaścić. Dużo osób niestety traci możliwość odzyskania podatku, albowiem nie mają oni świadomości, że należy się on nawet w wypadku podejmowania pracy na krótki czas. Warto wobec tego wgłębić się w ten temat trochę bardziej bądź zwrócić się po pomoc do specjalistycznej firmy.
Rozliczanie się z urzędami zagranicznymi nie koliduje oraz nie powoduje żadnych kłopotów w atrybucie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy odszukać jednostkę gospodarczą, która oferuje tego typu usługi mając na uwadze tą z dużym doświadczeniem, jakiej zaufała już kolosalna ilość osób. Takich korporacji proponujących w internecie swoje usługi jest wiele, właśnie dlatego bardzo łatwo można sprawdzić ich wiarygodność oraz krążące o nich opinie.
Profesjonalna jednostka gospodarcza zajmie się wszystkim od początku do końca, szczegółowo wyjaśniając wszystkie procedury – nawet brak niezbędnych pism nie jest kłopotem, bowiem tacy fachowcy są w stanie odzyskać je od byłego pracodawcy najczęściej bezproblemowo.