Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Jarosławiu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Praca i podatki to kwestie, które są ze sobą niezwykle ściśle związane. Każdy kto pracuje, musi odprowadzać podatki, najczęściej co miesiąc. Dzisiaj też znacznie więcej osób decyduje się na to, aby podjąć zatrudnienie w innym państwie, ze względu przede wszystkim na o wiele większe możliwości zarobku.
Jednak także w takim przypadku zobowiązani są do rozliczania się z podatku we własnym państwie. W związku z tym, a także z powodu różnorodności przepisów w różnorodnych państwach, można zwrócić się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych krajach.  Najczęściej bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały pobrane podczas opłacania co miesiąc składek z racji zatrudnienia, w innych krajach były o wiele wyższe niż to wynika przykładowo właśnie z rozliczenia podatkowego. W związku z tym można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy, co często stanowi dość wysokie sumy.
Aby starać się o szansę otrzymania nadpłaconych sum podatku, trzeba złożyć odpowiedni wniosek. Musi on zawierać dokładne dane odnośnie tego, jakie były kwoty pobranych podatków, jak również tego, kiedy i w jakim okresie osoba przedkładająca wniosek pracowała. Najlepiej jest, jeśli do wniosku zostaną dołączone dokumenty, potwierdzające fakt pracy jak również wysokości zapłaconych podatków. Jednakże nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej dokładnie podać informacje dotyczące miejsca pracy i czasu pracy.