Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Hajnówce
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto pracuje, powinien odprowadzać podatki, najczęściej co miesiąc. Dzisiaj także o wiele więcej osób decyduje się na to, aby podjąć zatrudnienie w innym kraju, ze względu w pierwszej kolejności na o wiele wyższe możliwości zarobku.
Jednak także w takim przypadku zobowiązani są do rozliczania się z podatku w swoim państwie. W związku z tym, a także z powodu różnorodności przepisów w różnych państwach, można starać się o to, aby uzyskać zwrot podatku w innych państwach. Zazwyczaj bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały pobrane podczas opłacania miesięcznych składek z racji zatrudnienia, w innych krajach były znacznie wyższe niż to wynika na przykład właśnie z rozliczenia podatku. W związku z tym można starać się o zwrot podatku z zagranicy, co czasami stanowi dość wysokie sumy.
Żeby ubiegać się o możliwość otrzymania nadpłaconych kwot podatku, należy złożyć odpowiedni wniosek. Powinien on zawierać dokładne dane dotyczące tego, jakie były wysokości pobranych podatków, jak również tego, kiedy i w jakim okresie osoba przedkładająca wniosek pracowała. Dobrze jest, jeżeli do wniosku będą załączone dokumenty, potwierdzające fakt pracy jak również wysokości zapłaconych podatków. Jednakże nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej szczegółowo podać dane dotyczące miejsca pracy oraz czasu zatrudnienia.