Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Goleniowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Niewątpliwie Holandia to kraj, w którym to pracuje obecnie całkiem sporo ludzi z Polski. A zwłaszcza praca sezonowa w tym kraju jest wielce powszechna. Bardzo często wyjeżdżamy do Holandii, ale najzwyczajniej w świecie wcale nie znamy lokalnych realiów. Nie mamy zielonego pojęcia czym charakteryzuje się system podatkowy, itp. Należy na pewno napisać, iż holenderskie podatki są wysokie, lecz na całe szczęście uzyskanie zwrotu podatku generalnie nie stanowi większego kłopotu.
Co należy zrobić, aby mieć okazję uzyskać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie główny warunek jest mianowicie taki, iż potrzebne jest to, aby w ostatnich latach pracować w Holandii, całkowicie legalnie. Jednak spełnienie tych warunków raczej nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Polscy pracownicy mogą pracować w Holandii – całkowicie legalnie, bez większych kłopotów. Oprócz tego niezbędne są oczywiście wszystkie dokumenty, które potwierdzają, iż pracowaliśmy na obszarze Holandii. Potem wystarczy niezwłocznie skontaktować się z firmą, która zajmuje się na co dzień pomocą jeżeli w rachubę wchodzi podatek. Naturalnie naprawdę nie musimy płacić firmie PRZED wykonaniem zamówienia a PO. Czyli nie ma najmniejszego ryzyka.