Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Gdańsku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku z Niemiec, Holandii dla mieszkańców Gdańska.
Każdy kto jest zatrudniony, powinien płacić podatki, zazwyczaj co miesiąc. Dzisiaj też o wiele więcej ludzi decyduje się na to, żeby podjąć zatrudnienie w innym kraju, ze względu przede wszystkim na o wiele wyższe możliwości zarobku.
Jednak także w takim przypadku obowiązani są do rozliczania się z podatku w swoim państwie. W związku z tym, a także z powodu odmienności przepisów w różnorodnych państwach, można starać się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych państwach. Zazwyczaj bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały pobrane w czasie opłacania co miesiąc składek z tytułu pracy, w innych krajach były znacznie wyższe niż to wynika na przykład właśnie z rozliczenia podatkowego. Dlatego też można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy, co często stanowi dość wysokie sumy.
Aby ubiegać się o możliwość uzyskania nadpłaconych kwot podatku, trzeba złożyć właściwy wniosek. Musi on zawierać dokładne dane dotyczące tego, jakie były wysokości zapłaconych podatków, jak także tego, kiedy i w jakim okresie osoba przedkładająca wniosek była zatrudniona. Dobrze jest, jeżeli do wniosku będą załączone dokumenty, potwierdzające fakt zatrudnienia jak również wysokości pobranych podatków. Jednak nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można przedłożyć wniosek, starając się jak najbardziej dokładnie opisać informacje dotyczące miejsca pracy i czasu zatrudnienia. Zapraszamy do Gdańska jeśli interesuję Cię zwrot podatku.

Jakiego zwrotu podatku można oczekiwać?
Kwota, jakiej zwrotu możemy się spodziewać jest trudna do wyliczenia, jeżeli chodzi o Niemcy. Osoby, które mają niższe dochody (do ok. 10 tys. euro) mogą się spodziewać zwrotu całości. Dla osób, które uzyskały wyższe dochody, zwrot będzie rozpatrywany indywidualnie. Pod uwagę bierze się zazwyczaj:

– ulgi podatkowe

– dochody zagraniczne

– sytuację rodzinną itp.

Szukaj nas w innych miastach:
Zwrot podatku z Holandii Gdynia
Zwrot podatku z Niemiec, Holandii Sopot
Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec Reda