Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Elblągu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku w Elblągu.
Każdy chciałby znaleźć pracę, dzięki której może jak najwięcej zarobić. Dlatego obecnie na pewno nie dziwi fakt, iż znacznie więcej ludzi stwierdza, iż takie właśnie możliwości daje praca poza granicami kraju.
W obecnych czasach jest to łatwiejsze, z uwagi na fakt, iż Polska jest członkiem Unii. Jednakże z pracą bardzo mocno związana jest sprawa płacenia wymaganych składek jak również podatków. Są one z reguły płacone w kraju, gdzie ktoś pracuje. Mimo to, każdy jest zobowiązany do tego, żeby rozliczyć się z podatku w swoim kraju.
Doprowadza to do sytuacji, w których po wykonaniu rozliczenia okazuje się, że należne podatki są znacznie mniejsze od tych które zostały opłacone. Wtedy można przedkładać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. W opinii dużej liczby osób jest o co walczyć, bowiem sumy zwrotu mogą oscylować od kilku do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrot podatku musi zawierać jak najwięcej danych, które umożliwią zweryfikowanie tego, kiedy wskazana osoba była zatrudniona poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy jak również to, ile podatku w tym okresie było opłacone. Jeśli ktoś ma właściwe, potwierdzające ten fakt dokumenty, na pewno powinny one być dołączone do tego typu wniosku. Na pewno w dużym stopniu znacznie skróci to czas konieczny do jego rozpatrzenia.