Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Bogatynii
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Ktokolwiek pracujący za granicą był zobligowany opłacać podatki, jednakże ich odebranie nie jest dla zwyczajnego człowieka taką prostą kwestią, jak może się wydawać. W związku z tym o wiele poprawniej jest przekazać to zadanie ekspertom, którzy zajmują się zwrotami podatków od bardzo wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu państw. Zwrot podatku z Norwegii to w większości wypadków w rzeczywistości niemałe finanse – przeciętnie dosięgają one nawet 2500 złotych, a w takim razie jest to kolosalny, jednorazowy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby tracić. Wiele osób niestety traci możliwość odebrania podatku, albowiem nie mają oni świadomości, iż należy się on nawet w wypadku podejmowania pracy na krótki czas. Należałoby wobec tego wgłębić się w ten temat nieco bardziej lub też zwrócić się po pomoc do specjalistycznej firmy.
Rozliczanie się z urzędami zagranicznymi nie koliduje i nie powoduje żadnych problemów w aspekcie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy jedynie odszukać firmę, jaka proponuje tego typu usługi mając na wzmiance tą z ogromnym doświadczeniem, jakiej zaufała już obszerna ilość osób. Takich firm proponujących w sieci swoje profesjonalne usługi jest dużo, skutkiem tego niezmiernie łatwo można przetestować ich wiarygodność i krążące o nich opinie.
Profesjonalna korporacja zajmie się wszystkim od początku do końca, dogłębnie objaśniając wszelkie procedury – nawet brak niezbędnych zaświadczeń nie jest problemem, albowiem tacy fachowcy są w stanie odzyskać je od byłego pracodawcy przeważnie bezproblemowo.