Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Augustowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto pracuje, musi płacić podatki, najczęściej każdego miesiąca. Dzisiaj też o wiele więcej ludzi decyduje się na to, aby podjąć zatrudnienie w innym kraju, ze względu przede wszystkim na znacznie większe możliwości zarobkowe.
Jednakże także w takim przypadku zobowiązani są do rozliczania się z podatku we własnym kraju. W związku z tym, a także z powodu odmienności przepisów w różnorodnych państwach, można starać się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych krajach.  Najczęściej bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały zapłacone podczas opłacania miesięcznych składek z racji zatrudnienia, w innych krajach były znacznie wyższe niż to wynika na przykład właśnie z rozliczenia podatku. Dlatego też można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy, co często stanowi dość wysokie kwoty.
Żeby ubiegać się o możliwość uzyskania nadpłaconych sum podatku, trzeba złożyć odpowiedni wniosek. Musi on zawierać dokładne dane dotyczące tego, jakie były kwoty zapłaconych podatków, jak również tego, kiedy oraz w jakim czasie osoba składająca wniosek była zatrudniona. Najlepiej jest, jeżeli do wniosku będą załączone dokumenty, potwierdzające fakt pracy oraz kwoty pobranych podatków. Jednak nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można przedłożyć wniosek, starając się jak najbardziej szczegółowo podać dane dotyczące miejsca zatrudnienia oraz czasu zatrudnienia.