Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Zgierzu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znalezienie pracy która daje wysokie wynagrodzenie, to dla sporej liczby ludzi niezwykle ważna sprawa. W opiniach sporej ilości ludzi takie właśnie możliwości zapewnia przede wszystkim zatrudnienie za granicą.
Jednak decydując się na taki właśnie krok należy pamiętać o obowiązku rozliczania podatku. Zgodnie z przepisami są one pobierane w kraju, gdzie świadczona jest praca, jednak obowiązek dokonania rocznego rozliczenia podatku w dalszym ciągu zostaje w kraju. Rozbieżności w przepisach, tyczących się do kwoty odprowadzanego podatku powodują, iż po wykonaniu tego typu rozliczenia można składać wniosek o zwrot podatku z zagranicy. Wypełnienie wniosku jest stosunkowo łatwe, powinno się jednak podać jak najwięcej informacji odnośnie czasu zatrudnienia poza granicami Polski jak również kwot zapłaconych tam podatków. Dobrze jest dołączyć do składanego wniosku posiadane dokumenty, potwierdzające te okoliczności. Jeśli jednak ich zdobycie stanowi duży kłopot, trzeba wówczas jak najdokładniej opisać konieczne informacje. Patrząc na wysokości kwot, które można uzyskać składając tego typu wniosek z pewnością jest to niezwykle korzystne. Bywa bowiem iż zwrot sięga kwoty tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Dużo przydatnych informacji dotyczących kwestii zwrotu podatku z zagranicy a także tego, jak się należy do tego zabrać, można dzisiaj znaleźć między innymi w Internecie.