Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Zambrowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto pracuje, powinien płacić podatki, najczęściej co miesiąc. Obecnie też znacznie więcej osób decyduje się na fakt, żeby podjąć zatrudnienie w innym kraju, ze względu w pierwszej kolejności na o wiele wyższe możliwości zarobku.
Jednakże także w takim przypadku obowiązani są do rozliczania się z podatku we własnym państwie. W związku z tym, a także z powodu odmienności przepisów w różnorodnych krajach, można zwrócić się o to, aby otrzymać zwrot podatku w innych państwach.  Najczęściej bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały zapłacone w czasie opłacania co miesiąc składek z racji pracy, w innych krajach były znacznie wyższe niż to wynika na przykład właśnie z rozliczenia podatku. Dlatego też można starać się o zwrot podatku z zagranicy, co czasami stanowi dość wysokie sumy.
Aby ubiegać się o szansę uzyskania nadpłaconych sum podatku, należy złożyć odpowiedni wniosek. Musi on zawierać szczegółowe dane dotyczące tego, jakie były kwoty zapłaconych podatków, jak również tego, kiedy oraz w jakim okresie osoba składająca wniosek była zatrudniona. Dobrze jest, jeżeli do wniosku zostaną załączone dokumenty, potwierdzające fakt zatrudnienia oraz kwoty zapłaconych podatków. Jednakże nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej dokładnie opisać dane dotyczące miejsca zatrudnienia i okresu pracy.
Jeśli mieszkasz w Zambrowie zapraszamy do naszego biura.