Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym we Wrocławiu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Sprawdź jak łatwo i szybko odzyskać zwrot podatku we Wrocławiu.

Praca za granicą to rozwiązanie, jakie wybiera coraz to pokaźniejsza ilość ludzi, również młodych jak i starszych, jacy nie widzą w naszym kraju miejsca dla siebie albo prospektów na lepsze życie. Jeżeli Tobie też zdarzył się w życiu epizod pracy za granicą, na przykład w Norwegii lub Niemczech, musisz mieć pojęcie, że zapracowane tam przez Ciebie zarobki to nie wszystko. Część z tych kwot masz prawo jeszcze w niezwykle prosty sposób odzyskać.
Należy Ci się bowiem zwrot podatku z Niemiec – zapytanie brzmi jednakże, w jaki sposób go odzyskać? Jak w każdym pokrewnym wypadku, również tu najistotniejsze są właściwe pisma i zmieszczenie się we wskazanym przez urząd danego kraju czasie. Dla typowego człowieka podatki to wybitnie trudny temat, jakiego się unika oraz jakim z reguły zajmują się specjalistyczne firmy. W wypadku zwrotu podatku również tak jest – jeśli chcesz dowiedzieć się o tym jak najwięcej, wystarczy jedynie, że poszukasz informacji w sieci. Dokonując rozeznania wpisując w wyszukiwarkę właściwe słowa główne przed oczami pojawi się mnóstwo firm, które proponują usługi pomocy w zakresie zwrotu podatków.
Na ich stronach internetowych odnajdują się wyczerpujące informacje. W wypadku jakichkolwiek niepewności bądź pytań można skontaktować się z przedstawicielem, który wytłumaczy wszystko. Decydujący jest jednak dobór należytej firmy – sprawdźmy opinie i popytajmy znajomych, żeby wybrać tą w najwyższym stopniu bezpieczną opcję.

W Twoim województwie jeszcze:
Zwrot podatku z Niemiec  Wałbrzych
Zwrot podatku z Holandii, Norwegii Zgorzelec