Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Wieruszowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami Polski, podatki a także bardzo różne składki pobierane są w miejscu, gdzie się pracuje. Z pewnością jest to jasne, jednakże na koniec roku konieczność przedłożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w Polsce. W związku z faktem, iż przepisy określające między innymi stawki podatku jak również opcji korzystania z bardzo różnych ulg są bardzo różne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a już opłaconym.
W przypadku zatrudnienia za granicą zazwyczaj tworzy się nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia i  wynika z niego, że są różnice między podatkiem należnym a odprowadzonym. Taki wniosek powinien zawierać w głównej mierze jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy wskazana osoba pracowała za granicą, jaki był adres zakładu zatrudnienia bądź też kwoty, w jakich został pobrany i opłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten stan, jest to z pewnością dosyć korzystne rozwiązanie, bowiem w ogromnej mierze skraca czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie przedstawionych w nim danych i nie ma konieczności szukania ich w różnych miejscach. Wysokości zwrotów mogą być bardzo różne, najczęściej jednakże jest to kwota około kilku tysięcy złotych.