Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Turku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jeśli mieszkasz w miejscowości Turek zapraszamy po odbiór zapłaconego podatku za granicą.
Norwegia to bogaty kraj, z niskim stanem bezrobocia oraz świetnymi zarobkami. Wszystko to powoduje, że duża ilość osób z Polski pracuje w Oslo bądź innych miastach i wsiach zlokalizowanych w Norwegii. Jednakże Norwegia ma kilka wad – między innymi norweskie podatki są bardzo wysokie. Wszystko to sprawia, że pensja niestety nie jest tak wysoka jak być niejako powinna.
Oczywiście Norwegia jest sprawiedliwym krajem, toteż można zaryzykować takie twierdzenie, iż tak czy siak wielce się opłaca płacić tam podatki, ale wiadomo jak to jest. Jeżeli zdarzy się okazja, to zapewne jasne, że chcemy płacić jak najmniej norweskiemu urzędowi skarbowemu. A gdy już zapłacimy, najzwyczajniej chcielibyśmy dostać zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to przecież taki temat, który wzbudza sporą uwagę.
Na nasze szczęście raczej nie można powiedzieć, aby dostanie zwrotu podatku należało do skomplikowanych. Generalnie wystarczy przygotować dokumenty, a potem zgłosić się do którejś firmy, która w naszym mieście trudni się tego typu usługami. Takowe firmy wiedzą co zrobić, aby wszystko było w porządku. Nie wydaje się, aby ignorowanie ofert firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii było sensowne.
W Twoim województwie znajdziesz nas jeszcze tutaj:
Zwrot podatku z Niemiec Holandii Poznań
Zwrot podatku z Niemiec Norwegii Kalisz