Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Swarzędzu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z małym wskaźnikiem bezrobocia i świetnymi zarobkami. Wszystko to sprawia, że całkiem spora ilość osób z Polski pracuje w Stavanger bądź innych miastach oraz miasteczkach na obszarze Norwegii. Jednak Norwegia ma wady – między innymi podatki w Norwegii są bardzo wysokie. Wszystko to sprawia, że pensja na nieszczęście nie jest tak wysoka jak być niejako powinna.
Naturalnie Norwegia to sprawiedliwe państwo, a więc można powiedzieć, iż tak czy siak wielce się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadoma sprawa jak to w życiu bywa. Jeśli zdarzy się okazja, to zapewne jasne, że pragniemy płacić możliwie jak najmniej norweskiemu fiskusowi. A gdy już zapłacimy, najzwyczajniej chcemy dostać jakiś zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu taki temat, który jest bardzo interesujący.
Na szczęście nie można powiedzieć, aby uzyskanie zwrotu podatku należało do skomplikowanych. Generalnie wystarczy przygotować dokumenty, a później zgłosić się do którejś firmy, która w naszym mieście trudni się tego typu pomocą. Takowe firmy świetnie się orientują co robić, aby wszystko było w należytym porządku. Nie wydaje się, aby ignorowanie ofert firm, które proponują zwrot podatku z Norwegii miało sens.