Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Stargardzie Szczecińskim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Z pewnością Holandia jest krajem, w którym pracuje aktualnie sporo ludzi z Polski. Zwłaszcza praca sezonowa w tym kraju jest bardzo powszechna. Bardzo często jedziemy do Holandii, ale najzwyczajniej wcale nie znamy realiów tego państwa. Nie mamy większego pojęcia czym cechuje się system podatkowy, itp. Trzeba na pewno napisać, iż holenderskie podatki należą do wysokich, ale na szczęście dostanie zwrotu podatku w zasadzie nie powinno stanowić żadnego kłopotu.
Co należy robić, aby móc dostać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie główny warunek jest taki, iż niezbędne jest to, aby w ciągu ostatnich lat pracować w Holandii, całkowicie legalnie. Jednak akurat spełnienie tych dwóch warunków nie powinno stanowić problemu. Polscy pracownicy mogą podjąć zatrudnienie w Holandii – całkowicie legalnie, bez większego problemu. Do tego niezbędne są naturalnie wszystkie dokumenty, które potwierdzają, iż pracowaliśmy w Holandii. Potem wystarczy skontaktować się z taką firmą, która trudni się pomocą jeśli wchodzi w rachubę podatek. Naturalnie naprawdę nie musimy płacić firmie PRZED zrealizowaniem zamówienia a PO. A więc ryzyko nie istnieje.