Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Śremie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z małym bezrobociem i doskonałymi zarobkami. Wszystko to powoduje, że duża ilość Polaków pracuje w Trondheim bądź innych miastach i wsiach zlokalizowanych w Norwegii. Jednakże Norwegia ma sporo wad – na przykład norweskie podatki są bardzo wysokie. To sprawia, że pensja nie jest aż tak wysoka jak być niejako powinna.
Oczywiście Norwegia jest sprawiedliwym miejscem, toteż można zaryzykować twierdzenie, iż i tak bardzo się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadoma sprawa jak to jest. Jeśli nadarzy się okazja, to chyba oczywiste, że chcemy płacić możliwie jak najmniej norweskiemu urzędowi skarbowemu. A gdy już zapłacimy, najzwyczajniej w świecie chcemy dostać zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to przecież jeden z takich tematów, który wzbudza niemałe zainteresowanie.
Na szczęście raczej nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku należało do trudnych. Zasadniczo wystarczy przygotować dokumenty, a potem zgłosić się do którejś firmy, która w naszym mieście zajmuje się tego typu usługami. Takowe firmy świetnie się orientują co robić, aby wszystko było w należytym porządku. Nie wydaje się, aby zignorowanie ofert tych firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii było sensowne.