Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Radomsku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znalezienie pracy która zapewnia wysokie zarobki, to dla większej liczby pracujących bardzo istotna kwestia. W opiniach sporej ilości pracujących tego typu możliwości zapewnia w głównej mierze zatrudnienie za granicą.
Jednak decydując się na tego typu krok należy pamiętać o konieczności rozliczania podatku. Zgodnie z przepisami są one płacone w kraju, gdzie świadczona jest praca, jednak obowiązek dokonania rocznego rozliczenia podatku w dalszym ciągu zostaje w kraju. Różne zapisy w przepisach, odnoszących się do stawki płaconego podatku powodują, iż po złożeniu tego typu rozliczenia można wnioskować o zwrot podatku z zagranicy. Złożenie wniosku jest dość proste, powinno się jednakże przedstawić jak najwięcej informacji dotyczących okresu zatrudnienia poza granicami kraju jak również wysokości opłaconych tam podatków. Warto dołączyć do składanego wniosku posiadane dokumenty, potwierdzające te okoliczności. Jeżeli jednak ich zdobycie stanowi duży problem, trzeba jedynie jak najdokładniej opisać niezbędne informacje. Patrząc na sumy kwot, które można dostać składając taki właśnie wniosek zapewne jest to dosyć opłacalne. Bywa bowiem iż zwrot sięga sumy tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Sporo przydatnych informacji dotyczących kwestii zwrotu podatku z zagranicy jak również tego, jak się najlepiej do tego zabrać, można obecnie przeczytać przede wszystkim w Internecie.