Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Pruszczu Gdańskim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy z pewnością szuka szansy zatrudnienia, aby w pierwszej kolejności jak najwięcej zarobić. Zapewne więc nie powinien dziwić fakt, iż znacznie więcej osób dzisiaj decyduje się na zatrudnienie poza granicami kraju.
Jednakże fakt zatrudnienia pociąga za sobą konieczność płacenia podatków. W tego typu sytuacji w czasie zatrudnienia są one opłacane w państwie, gdzie ktoś pracuje. Jednakże obowiązek rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w kraju. Prowadzi to więc do momentów w których stawki zapłaconych podatków w innym państwie okazują się zawyżone. Wówczas można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu przede wszystkim trzeba złożyć właściwy wniosek. Jeżeli ktoś posiada dokumenty z których wynika w jakim czasie oraz w jakiej kwocie zostały zapłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeżeli jednakże ich nie ma, a uzyskanie ich stanowi problem, wtedy powinno się dokładnie opisać, w jakim czasie ktoś pracował jak również przedstawić jak najwięcej informacji takich jak adres zakładu zatrudnienia, co umożliwi sprawdzenie koniecznych informacji. Na pewno jednak złożenie takiego wniosku jest niezwykle korzystne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet sumy kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi to, że z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na złożenie tego typu wniosku.
Szukaj nas w innych miastach:
Zwrot podatku z Holandii Gdynia
Zwrot podatku z Niemiec, Holandii Sopot
Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec Reda