Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Opocznie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Decydując się na pracę poza granicami kraju, podatki jak również bardzo różne składki pobierane są w kraju, gdzie się pracuje. Z pewnością jest to jasne, jednakże na koniec roku obowiązek wykonania rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w Polsce. W związku z tym, że przepisy tyczące się przykładowo kwoty podatku jak również opcji skorzystania z dość różnych ulg są zróżnicowane, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym.
W momencie pracy za granicą zazwyczaj powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia oraz wynika z niego, iż są rozbieżności między podatkiem należnym a zapłaconym. Taki wniosek powinien zawierać przede wszystkim jak najwięcej informacji o tym, kiedy dana osoba pracowała poza Polską, jaki był adres zakładu wykonywania pracy lub także wysokości, w jakich został  obliczony jak również opłacony podatek. Jeśli jest możliwość przedstawienia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten fakt, jest to zapewne niezwykle dobre rozwiązanie, gdyż w ogromnej mierze skraca czas konieczny na rozpatrzenie wniosku. W takiej sytuacji bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie zawartych w nim danych i nie ma potrzeby szukania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być bardzo różne, najczęściej jednak jest to kwota zazwyczaj kilku tysięcy złotych.