Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Olsztynie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zapraszamy do Olsztyna po zwrot podatku z Niemiec, Holandii oraz innych państw

Każdy chciałby mieć pracę, dzięki której może jak najwięcej zarabiać. Dlatego obecnie na pewno nie dziwi fakt, że coraz więcej osób uważa, iż takie właśnie możliwości daje praca poza granicami kraju.
W obecnych czasach jest to prostsze, z uwagi na fakt, iż Polska jest członkiem Unii. Jednak z zatrudnieniem bardzo mocno związana jest sprawa płacenia obowiązkowych składek jak również podatków. Są one zazwyczaj odprowadzane w kraju, gdzie dana osoba pracuje. Pomimo tego, każdy jest zobowiązany do tego, aby rozliczyć się z podatku we własnym państwie.
Prowadzi to do sytuacji, w których po wykonaniu rozliczenia okazuje się, że należne podatki są o wiele niższe od tych które były pobrane. Wtedy można przedkładać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. Zdaniem wielu osób jest o co walczyć, ponieważ sumy zwrotu mogą wynosić od kilku do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrot podatku musi zawierać jak najwięcej danych, które umożliwią sprawdzenie faktu, kiedy wskazana osoba była zatrudniona poza granicami Polski, jaki był adres miejsca zatrudnienia jak także to, ile podatku w danym okresie zostało pobrane. Jeżeli ktoś ma właściwe, potwierdzające ten stan dokumenty, na pewno powinny one zostać załączone do takiego wniosku. Na pewno w dużym stopniu o wiele skróci to okres niezbędny do jego rozpatrzenia. Olsztyna zaprasza – skontaktuj się z nami.