Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Łomży
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Praca i podatki to czynniki, które są ze sobą bardzo ściśle związane. Każdy kto pracuje, powinien odprowadzać podatki, najczęściej co miesiąc. Obecnie także o wiele więcej osób decyduje się na fakt, żeby podjąć zatrudnienie w innym kraju, ze względu przede wszystkim na o wiele większe możliwości zarobkowe.
Jednak także w takim przypadku obowiązani są do rozliczania się z podatku we własnym państwie. W związku z tym, a także z powodu różnorodności przepisów w różnych państwach, można starać się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych państwach. Zazwyczaj bowiem okazuje się, iż podatki, jakie zostały pobrane w czasie opłacania miesięcznych składek z racji zatrudnienia, w innych państwach były znacznie wyższe niż to wynika przykładowo właśnie z rozliczenia podatkowego. W związku z tym można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy, co czasami stanowi dość wysokie kwoty.
Aby starać się o możliwość uzyskania nadpłaconych kwot podatku, należy złożyć odpowiedni wniosek. Powinien on zawierać szczegółowe dane dotyczące tego, jakie były kwoty pobranych podatków, jak także tego, kiedy oraz w jakim okresie osoba przedkładająca wniosek była zatrudniona. Najlepiej jest, jeśli do wniosku zostaną dołączone dokumenty, potwierdzające fakt pracy jak również wysokości zapłaconych podatków. Jednakże nawet jeżeli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej szczegółowo podać informacje dotyczące miejsca pracy i czasu zatrudnienia. Zapraszamy do Łomży