Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kutnie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami kraju, podatki jak również konieczne składki pobierane są w miejscu, gdzie się pracuje. W zasadzie jest to jasne, jednakże na koniec roku obowiązek wykonania rozliczenia rocznego podatku pozostaje w Polsce. W związku z tym, że przepisy określające między innymi wysokości podatku jak również opcji korzystania z dość różnych ulg są zróżnicowane, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym.
W przypadku pracy za granicą w znacznej większości powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał właściwego rozliczenia jak również wynika z niego, że są spore różnice między podatkiem należnym a zapłaconym. Taki wniosek musi zawierać przede wszystkim jak najwięcej danych o tym, kiedy składająca osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres zakładu zatrudnienia bądź też wysokości, w jakich został  obliczony i opłacony podatek. Jeśli jest możliwość dołączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają opisany stan, jest to z pewnością dosyć korzystne rozwiązanie, ponieważ w znacznej mierze zmniejsza czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. W takiej sytuacji bowiem dokumenty brane są za potwierdzenie opisanych w nim informacji i nie ma konieczności szukania ich w odmiennych miejscach. Sumy zwrotów mogą być zróżnicowane, bardzo często jednak jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.