Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kłodzku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jakim sposobem odzyskać podatek zza granicy?
Ktokolwiek pracujący za granicą był zobligowany ażeby opłacać podatki, jednak ich odebranie nie jest dla zwyczajnego człowieka taką prostą kwestią, jak może się wydawać. W związku z tym o wiele porządniej jest przekazać to zadanie ekspertom, którzy absorbują się zwrotami podatków od niesłychanie wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu krajów. Zwrot podatku z Norwegii to zazwyczaj w samej rzeczy niemałe pieniądze – zwykle sięgają one nawet 2500 złotych, a w takim razie jest to gigantyczny, pojedynczy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby tracić. Dużo ludzi niestety traci możliwość odebrania podatku, bowiem nie mają oni świadomości, iż przynależy się on nawet w wypadku podejmowania pracy na krótki czas. Warto wobec tego wgłębić się w ten temat nieco bardziej lub zwrócić się po pomoc do specjalistycznej korporacji.
Rozliczanie się z urzędami zagranicznymi nie koliduje i nie powoduje żadnych kłopotów w atrybucie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy jedynie znaleźć jednostkę, jaka oferuje tego typu usługi mając na wzmiance tą z wielkim doświadczeniem, której zaufała już duża ilość osób. Takich korporacji oferujących w internecie swoje profesjonalne usługi jest wiele, w następstwie tego wybitnie łatwo można sprawdzić ich wiarygodność oraz krążące o nich opinie.
Profesjonalna firma zajmie się wszystkim od początku do końca, całkowicie objaśniając wszelkie procedury – nawet brak niezbędnych pism nie jest problemem, bowiem tacy specjaliści są w stanie odzyskać je od byłego pracodawcy przeważnie bezproblemowo.