Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Katowicach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Rozlicz podatek w naszym biurze w Katowicach.
Pracując poza granicami Polski, podatki oraz różnorodne składki płacone są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to jasne, jednak na koniec roku konieczność złożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w kraju.
W związku z tym, iż przepisy tyczące się na przykład wysokości podatku jak również możliwości korzystania z bardzo różnych ulg są zróżnicowane, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym. W sytuacji zatrudnienia za granicą zazwyczaj powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia jak również wynika z niego, że są różnice między podatkiem należnym a opłaconym.
Taki wniosek musi zawierać przede wszystkim jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy wskazana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca zatrudnienia lub także kwoty, w jakich został obliczony i zapłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentów, które potwierdzają ten fakt, jest to na pewno bardzo dobre rozwiązanie, gdyż w dużej mierze zmniejsza czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie zawartych w nim informacji i nie ma potrzeby szukania ich w innych miejscach. Sumy zwrotów mogą być różnorodne, zazwyczaj jednakże jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.
Wypełnienie wniosku jest dość proste, powinno się jednakże podać jak najwięcej danych tyczących się okresu zatrudnienia poza granicami kraju jak również sum odprowadzonych tam podatków. Warto dołączyć do składanego wniosku posiadane dokumenty, potwierdzające te okoliczności. Jeśli jednak ich zdobycie stanowi spory problem, należy w takiej sytuacji jak najdokładniej podać niezbędne informacje. Patrząc na wysokości kwot, które można otrzymać składając taki właśnie wniosek na pewno jest to bardzo korzystne. Zdarza się bowiem iż zwrot sięga sumy tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Wiele niezbędnych informacji dotyczących zagadnień zwrotu podatku z zagranicy a także tego, jak się najlepiej do tego zabrać, można dzisiaj odnaleźć w pierwszej kolejności w Internecie.
W województwie śląskim możesz jeszcze skorzystać z:
Zwrot podatku z Holandii Norwegia Gliwice
Zwrot podatku z Niemiec Holandii Częstochowa