Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Dąbrowie Górniczej
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami kraju, podatki oraz różnorodne składki odprowadzane są tam, gdzie się pracuje. W zasadzie jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku konieczność przedłożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w Polsce.
W związku z faktem, iż przepisy dotyczące przykładowo stawki podatku jak również opcji skorzystania z bardzo różnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W przypadku pracy za granicą najczęściej powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia i wynika z niego, że są rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym.
Tego typu wniosek musi zawierać przede wszystkim jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy wskazana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca pracy albo też kwoty, w jakich został obliczony jak również opłacony podatek. Jeśli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten fakt, jest to na pewno niezwykle dobre rozwiązanie, ponieważ w dużej mierze skraca czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie opisanych w nim danych i nie ma konieczności szukania ich w odmiennych miejscach. Sumy zwrotów mogą być bardzo różne, najczęściej jednakże jest to kwota około kilku tysięcy złotych.