Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Braniewie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Szukasz informacji nt. zwrotu podatku z zagranicy – zapraszamy do czytania
Podatki w Niemczech są ciężkie do zrozumienia – i dlatego właśnie znacząca liczba polskich emigrantów ma duże problemy z tym, aby to wszystko dokładnie pojąć. Niestety naszą niewiedzę czasami potrafią wykorzystać nieuczciwe osoby. To doskonale pokazuje, że jeśli pracujemy w Niemczech, musimy być ostrożni, bo nie chcielibyśmy w końcu być stratni. Na dodatek często tracimy spore pieniądze tylko z własnej winy. Rozchodzi się o zwrot podatku z Niemiec.
Prawda jest taka, że jeśli na własną rękę nie będziemy się troszczyć o zwrot, to po prostu nikt nie zrobi tego za nas. To bardzo dobra wiadomość, że jeśli w rachubę wchodzą różnego rodzaju formalności podatkowe, nie należą one do bardzo skomplikowanych. W zasadzie wystarczy odnaleźć firmę, która zajmuje się pomocą ludziom pracującym za granicą. Wiadoma sprawa, że nie bezpłatnie, ale tak czy siak zyskamy całkiem sporo.
Gdy będziemy rozglądali się za tą firmą, która proponuje zwrot podatku z Niemiec, w szczególności zwracajmy dużą uwagę na opinię w społeczeństwie, oprócz tego ciężko nie zauważyć, że tylko i wyłącznie powinna nas zainteresować ta oferta, która z góry zakłada, iż opłata za usługę będzie uiszczona po realizacji zamówienia. A więc nie ryzykujemy, ponieważ jeśli firma nawali, i tak nie będziemy stratni finansowo. Jak zatem widać, podatki w Niemczech, choć skomplikowane, to jednak można jakoś radzić sobie.