Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Bełchatowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Wyszukanie pracy która oferuje zadowalające wynagrodzenie, to dla dużej liczby ludzi bardzo istotna sprawa. W opiniach sporej ilości pracujących tego typu możliwości zapewnia przede wszystkim praca za granicą.
Jednak decydując się na tego typu krok trzeba pamiętać o obowiązku rozliczania podatku. Zgodnie z przepisami są one pobierane w kraju, w którym wykonywana jest praca, jednakże konieczność złożenia rocznego rozliczenia podatkowego ciągle zostaje w Polsce. Rozbieżności w przepisach, tyczących się do stawki zapłaconego podatku sprawiają, iż po dokonaniu takiego rozliczenia możemy składać wniosek o zwrot podatku z zagranicy. Złożenie wniosku jest dość łatwe, powinno się jednakże opisać jak najwięcej danych odnośnie okresu zatrudnienia poza granicami kraju a także sum zapłaconych tam podatków. Warto dołączyć do składanego wniosku posiadane dokumenty, które potwierdzą te okoliczności. Gdy jednak ich uzyskanie stanowi duży kłopot, wystarczy w takiej sytuacji jak najdokładniej podać konieczne informacje. Patrząc na sumy kwot, które można otrzymać składając tego typu wniosek z pewnością jest to dość korzystne. Bywa bowiem że zwrot sięga kwoty tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Wiele przydatnych informacji dotyczących spraw zwrotu podatku z zagranicy a także tego, jak się powinno do tego zabrać, można dzisiaj wyszukać w pierwszej kolejności w Internecie.