Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym we Władysławowie
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Decydując się na pracę poza granicami kraju, podatki jak również różnorodne składki odprowadzane są w kraju, gdzie się pracuje. Na pewno jest to jasne, jednak na koniec roku obowiązek przedłożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w kraju.
W związku z tym, iż przepisy dotyczące na przykład wysokości podatku jak także opcji korzystania z różnorodnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W przypadku zatrudnienia za granicą zazwyczaj powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia jak również wynika z niego, iż są rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a opłaconym.
Tego typu wniosek musi zawierać w pierwszej kolejności jak najwięcej informacji o tym, kiedy wskazana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy albo też kwoty, w jakich został pobrany jak również zapłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentów, które potwierdzają taki stan, jest to z pewnością niezwykle korzystne rozwiązanie, gdyż w dużej mierze zmniejsza czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim danych i nie ma potrzeby poszukiwania ich w odmiennych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być bardzo różne, zazwyczaj jednakże jest to kwota około kilku tysięcy złotych.