Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Wągrowcu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z niedużym bezrobociem i doskonałymi zarobkami. To sprawia, że spora ilość osób z naszego kraju pracuje w Trondheim albo innych miastach oraz wsiach na terenie Norwegii. Jednakowoż Norwegia ma wady – między innymi norweskie podatki należą do bardzo wysokich. To powoduje, że pensja nie jest tak wysoka jak być bądź co bądź powinna.
Naturalnie Norwegia jest sprawiedliwym krajem, toteż można śmiało powiedzieć, iż i tak bardzo się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadoma sprawa jak to jest. Jeśli zdarzy się okazja, to jasna sprawa, że chcielibyśmy płacić jak najmniej norweskiemu fiskusowi. A kiedy już zapłacimy, najzwyczajniej chcemy dostać zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to przecież temat, który wzbudza całkiem spore zainteresowanie.
Na szczęście nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku było skomplikowane. Zasadniczo wystarczy przygotować odpowiednie dokumenty, a później zgłosić się do jakiejś firmy, która w akurat naszym mieście zajmuje się pomocą tego typu. Takie firmy dobrze wiedzą co zrobić, aby wszystko było OK. Naprawdę nie wydaje się, aby ignorowanie ofert firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii miało jakikolwiek sens.