Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Toruniu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jak odebrać podatek za pracę za granicą?
Każdy pracujący za granicą był zobowiązany aby opłacać podatki, niemniej jednak ich odebranie nie jest dla przeciętnego człowieka taką prostą kwestią, jak może się wydawać. W związku z tym znacznie porządniej jest przekazać to zadanie specjalistom, którzy zajmują się zwrotami podatków od niesłychanie wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu krajów. Zwrot podatku z Niemiec to w większości wypadków naprawdę niemałe finanse – zwykle dosięgają one nawet 2500 złotych, a w takim razie jest to znaczny, pojedynczy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby tracić. Dużo osób niestety traci możliwość odzyskania podatku, bowiem nie mają oni świadomości, że należy się on nawet w wypadku podejmowania pracy na krótki czas. Warto wobec tego wgłębić się w ten temat trochę bardziej bądź zwrócić się po wsparcie do specjalistycznej jednostki gospodarczej.
Rozliczanie się z urzędami z zagranicy nie koliduje i nie powoduje jakichkolwiek kłopotów w aspekcie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy jedynie odnaleźć jednostkę, która proponuje tego typu usługi mając na wzmiance tą z gigantycznym doświadczeniem, której zaufała już obszerna ilość osób. Takich korporacji proponujących w internecie swoje usługi jest wiele, właśnie dlatego niezwykle łatwo wolno sprawdzić ich wiarygodność oraz krążące o nich opinie.
Profesjonalna jednostka gospodarcza zajmie się wszystkim od początku do końca, od początku do końca objaśniając wszystkie procedury – nawet brak niezbędnych dokumentów nie jest kłopotem, albowiem tacy fachowcy są w stanie odzyskać je od byłego pracodawcy najczęściej bezproblemowo.
Miasto Toruń i okolice