Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Świdniku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Miałeś przyjemność wykonywać pracę jakiś czas za granicą, bezsprzecznie legalnie, gdzie byłeś zobligowany do płacenia podatku? W takim razie masz możliwość bez jakichkolwiek konsekwencji odzyskać część tych pieniędzy, ponieważ zgodnie z zasadami panującymi w wielu państwach należy nam się zwrot podatku zza granicy. Podatki można odzyskać osobiście, wypełniając profesjonalne zaświadczenia oraz oddając je w ręce rzeczowych firm, jednakowoż jest to wybitnie zagmatwana kwestia, w szczególności z uwagi na język, a jakikolwiek błąd ma prawo zaważyć na pozytywnej bądź pejoratywnej decyzji w stosunku do naszego podania.
Jeśli intryguje Państwa zwrot podatku z Norwegii, koniecznie musicie zapoznać się z najistotniejszymi zasadami dotyczącymi tego procederu.

•    o zwrot podatku może ubiegać się każdy, kto wykonywał pracę w Norwegii zgodnie z prawem, w związku z czym kierownik odprowadzał za niego zaliczki na podatek
•    rozliczenie z norweskim urzędem skarbowym nie należy do obowiązków, niemniej jednak jest wartościowe – w przeciwnym wypadku urząd może zrobić to samodzielnie, notorycznie naliczając dopłaty
•    rozliczanie się z norweskim urzędem skarbowym zezwala na wykorzystywanie z wielu zniżek
•    deklaracja skarbowa ma być składana regularnie, a korekty można wykonywać do roku do tyłu
•    termin składania poświadczeń upływa 30 kwietnia
•    decyzja wydawana jest od czerwca do października
•    dokument nieodzowny do rozliczenia to norweska karta fiskalna

W przypadku braku orientacji w tej dziedzinie, niepewności lub też po prostu chęci skorzystania z pomocy, należałoby udać się do fachowej firmy zajmującej się zwrotem podatków.