Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Sokółce
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Praca oraz podatki to kwestie, które są wzajemnie bardzo mocno związane. Każdy kto jest zatrudniony, musi płacić podatki, najczęściej co miesiąc. Obecnie także o wiele więcej ludzi decyduje się na fakt, żeby podjąć zatrudnienie w innym państwie, ze względu przede wszystkim na o wiele wyższe możliwości zarobku.
Jednak nawet w takim przypadku obowiązani są do rozliczania się z podatku we własnym kraju. W związku z tym, a także z powodu odmienności przepisów w różnych państwach, można zwrócić się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych państwach.  Najczęściej bowiem okazuje się, że podatki, jakie zostały pobrane w czasie opłacania miesięcznych składek z tytułu zatrudnienia, w innych państwach były o wiele wyższe niż to wynika przykładowo właśnie z rozliczenia podatku. Dlatego też można starać się o zwrot podatku z zagranicy, co często stanowi dość wysokie sumy.
Aby ubiegać się o możliwość uzyskania nadpłaconych sum podatku, należy złożyć odpowiedni wniosek. Powinien on zawierać dokładne dane odnośnie tego, jakie były kwoty zapłaconych podatków, jak także tego, kiedy oraz w jakim okresie osoba przedkładająca wniosek pracowała. Najlepiej jest, jeżeli do wniosku będą dołączone dokumenty, potwierdzające fakt zatrudnienia oraz kwoty zapłaconych podatków. Jednakże nawet jeśli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej dokładnie podać dane dotyczące miejsca pracy oraz czasu zatrudnienia.
W Twoim województwie:
Zwrot podatku z Niemiec Suwałki
Zwrot podatku z Holandii, Norwegii Augustów