Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Pyrzycach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Bez cienia wątpliwości Holandia to taki kraj, w którym to pracuje obecnie sporo Polaków. Zwłaszcza praca sezonowa w tym kraju jest bardzo powszechna. Nierzadko wyjeżdżamy do Holandii, ale najzwyczajniej w świecie nie znamy realiów tego państwa. Nie mamy pojęcia czym cechuje się system podatkowy, etc. Trzeba przyznać, iż holenderskie podatki należą do wysokich, lecz na szczęście uzyskanie zwrotu podatku generalnie nie stanowi większego problemu.
Co należy robić, aby mieć możliwość uzyskać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie podstawowy warunek jest mianowicie taki, iż potrzebne jest to, aby w ciągu ostatniego czasu pracować w Holandii, całkowicie legalnie. Jednakże spełnienie tych warunków raczej nie powinno stanowić dla kogoś problemu. Polscy pracownicy mogą pracować w Holandii – w legalny sposób, bez większych kłopotów. Do tego potrzebne są naturalnie wszystkie dokumenty, które potwierdzają, iż pracowaliśmy w holenderskiej firmie. Potem wystarczy dogadać się z firmą, która zajmuje się pomocą jeżeli wchodzi w rachubę podatek. Oczywiście naprawdę nie musimy płacić firmie PRZED realizacją usługi a PO. A więc wcale nie ryzykujemy.