Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Poznaniu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku dla mieszkających w Poznaniu. Zapraszamy do naszych biur.
Podatki u naszych zachodnich sąsiadów są ciężkie do zrozumienia – z tego powodu spora ilość polskich emigrantów ma bardzo duże problemy z tym by wszystko pojąć. Niestety naszą niewiedzę czasami są w stanie wykorzystać nieuczciwe osoby. To wyraźnie pokazuje, że jeżeli pracujemy w Niemczech, powinniśmy być ostrożni, ponieważ nie chcemy w końcu stracić pieniędzy. Do tego często tracimy spore pieniądze tylko i wyłącznie z własnej winy. Chodzi o zwrot podatku z Niemiec.
Rzeczywistość jest taka, że jeżeli na własną rękę nie zatroszczymy się o zwrot, to najzwyczajniej nikt nie załatwi tego za nas. To bardzo dobra wiadomość, że jeżeli w grę wchodzą przeróżne formalności podatkowe, wcale nie należą one do bardzo skomplikowanych. Zasadniczo wystarczy znaleźć tę firmę, która trudni się pomaganiem ludziom pracującym za granicą. Wiadomo, że nie bezpłatnie, ale i tak nie będziemy stratni.
Kiedy będziemy rozglądali się za taką firmą, która oferuje zwrot podatku z Niemiec, przede wszystkim zwracajmy uwagę na opinię wśród ludzi, oprócz tego ciężko nie zauważyć, że tylko i wyłącznie musi nas zainteresować oferta, która z góry zakłada, iż zapłata za wykonanie usługi zostanie uiszczona po realizacji zamówienia. A więc nic nie ryzykujemy, ponieważ jeśli firma nawali, i tak nie będziemy stratni finansowo. Jak zatem można zauważyć, podatki w Niemczech, choć skomplikowane, to jednakże można jakoś poradzić sobie.