Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Pile
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z małym wskaźnikiem bezrobocia i bardzo dobrymi zarobkami. Wszystko to powoduje, że całkiem spora ilość osób z naszego kraju pracuje w Oslo bądź innych miastach oraz miasteczkach na terenie Norwegii. Jednak Norwegia ma kilka wad – między innymi podatki w Norwegii są bardzo wysokie. Wszystko to sprawia, że pensja niestety nie jest aż tak wysoka jak być niejako powinna.
Oczywiście Norwegia jest sprawiedliwym krajem, zatem można śmiało powiedzieć, iż i tak wielce się opłaca płacić tam podatki, lecz wszyscy wiemy jak to w życiu bywa. Jeżeli zdarzy się okazja, to chyba jasne, że pragniemy płacić możliwie jak najmniej norweskiemu urzędowi skarbowemu. A gdy już zapłacimy, po prostu chcielibyśmy dostać zwrot… No właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu jeden z takich tematów, który wzbudza całkiem spore zainteresowanie.
Na nasze szczęście nie można napisać, aby uzyskanie zwrotu podatku było czymś skomplikowanym. Generalnie wystarczy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, a później zgłosić się do którejś firmy, która w naszym mieście zajmuje się tego typu usługami. Takie firmy wiedzą co robić, aby wszystko było w należytym porządku. Naprawdę nie wydaje się, aby zignorowanie ofert firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii miało chociaż trochę sensu.
Zapraszamy do Piły do naszego biura.