Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Ostrzeszowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Niewątpliwie Holandia jest takim krajem, w którym pracuje w tym momencie całkiem sporo Polaków. A zwłaszcza praca sezonowa w tym kraju jest czymś powszechnym. Często jedziemy do Holandii, ale najzwyczajniej wcale nie znamy realiów tego kraju. Nie mamy pojęcia czym cechuje się system podatkowy, etc. Należy na pewno napisać, iż holenderskie podatki są całkiem wysokie, lecz na szczęście uzyskanie zwrotu podatku generalnie nie stanowi problemu.
Co trzeba zrobić, aby mieć możliwość dostać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie główny warunek jest mianowicie taki, iż potrzebne jest to, aby w ostatnim czasie pracować w Holandii, całkowicie legalnie. Jednakowoż akurat spełnienie tych warunków nie powinno stanowić dla kogoś problemu. Polacy mają możliwość podjąć zatrudnienie w Holandii – całkowicie legalnie, bez większego kłopotu. Do tego niezbędne są oczywiście wszystkie dokumenty, które jednoznacznie potwierdzają, iż pracowaliśmy na terenie Holandii. Później wystarczy niezwłocznie skontaktować się z tą firmą, która trudni się na co dzień pomocą jeśli wchodzi w rachubę podatek. Naturalnie naprawdę nie musimy płacić firmie PRZED wykonaniem usługi a PO. Czyli nie ma ryzyka.